Операторҙар

Башҡортостан юлдаш телевидениеһын трансляциялаусы кабель телевидениеһы операторҙары реестры


Төбәк

Тапшырыуҙар территорияһы

Элемтә операторы

Директор

Адрес

№ ТВК

Телефон

1

Ленинград өлкәһе

Санкт-Петербург ҡалаһы

«Перспектива»  ЯСЙ

Мыканов Г.Р.

194295, Санкт-Петербург ҡалаһы, Просвещение пр., 33-сө йорт,2 к, 21Н бина

IP MPLS

(812) 640-399, 640-3181

2

Түбәнге Новгород өлкәһе

Түбәнге Новгород ҡалаһы

«Компания «ЭР-Телеком» ЯАЙ

Воробьев М.В.

6000306, Түбәнге Новгород ҡалаһы, Н.Суслова ур., 25

58 ТВК

8 (342)
246-22-33

3

Ырымбур өлкәһе

Медногорск ҡалаһы

ШЭ Старовойтов А.Н.

Старовойтов Андрей  Николаевич

462270, Ырымбур өлкәһе, Медногорск ҡалаһы, Комсомол ур,, 17-13

59 ТВК

(35379) 3-88-88

4

Ырымбур өлкәһе

Новотроицк ҡалаһы

«Новотроицкие кабельные сети НоКС»  ЯСЙ

Кривов Дмитрий Борисович

462363, Новотроицк ҡалаһы, Комсомол пр., 4

53 ТВК

(3537) 64-35-28, 64-33-69

5

Ырымбур өлкәһе

Ырымбур ҡалаһы

«Гермес-Телеком» ЯСЙ

Молчанов К.А.

460048, Ырымбур ҡалаһы, Промышленная ур., 5/1-се йорт

45 ТВК

(3532) 38-74-44

6

Ырымбур өлкәһе

Орск ҡалаһы

Гай ҡалаһы

 «Орск-Телеком» ЯСЙ

Морозиков Юрий Дмитриевич

462421, Орск ҡалаһы, Олимпийская ур., 22-А-46

СК-15
 

21 ТВК

(3537) 210-260

7

Ырымбур өлкәһе

Орск ҡалаһы

 «Уфанет» ЯСЙ

Томилин Б.В.

450001, Өфө ҡалаһы, Октябрь пр., 4/3-сө йорт

32 ТВК

347) 290-04-05

8

Ырымбур өлкәһе

Медногорск ҡалаһы

«ТерминалТВ»  ЯСЙ

Мироненко Олег Юрьевич

462274, Медногорск ҡалаһы, Лермонтов ур., 1-се йорт

42 ТВК

(35379) 3-00-00

9

Пермь крайы

Чернушка ҡалаһы

«Уралсвязьинформ» ААЙ

Васкецов Илья Владимирович

614096, Чернушка ҡалаһы, Ленин ур., 68-се йорт

СК-17

(342) 235-50-01, 236-17-34

10

Башҡортостан Республикаһы

Туймазы районы, Серафимовка ҡ.

ШЭ Васильев А.Е.

Васильев Александр Евгеньевич

452780, Туймазы районы, Серафимовка ҡ., Девон ур., 36, 7-се фатир

ИСЗ/41

(34797) 3-45-87

11

Башҡортостан Республикаһы

Ағиҙел ҡалаһы

 «Астра Электроникс»  ЯСЙ

Әхмәҙуллина Зилә Зәбир ҡыҙы

452920, БР, Ағиҙел ҡалаһы, Ак. Курчатов ур., 16-101

6 ТВК

 

12

Башҡортостан Республикаһы

Алкин ауылы

«Бытсервис» ЯСЙ

Мусин Ф.М.

452170, Шишмә районы, Киров ур., 17-се йорт

8 ТВК

(34797) 2-09-32

13

Башҡортостан Республикаһы

а)Әмзә, Нефтекама ҡалаһы,

б)Краснокама районы Николо-Березовка ауылы

в)Ҡалтасы районы Краснохолмск

г)Энергетик, Нефтекама ҡалаһы

ШЭ Дәүләтшин Б.А.

Дәүләтшин Барый Әҙей улы

452930, Краснокама районы,  Березовка ҡ., Дуҫлыҡ ур.. 27-се йорт

а)5 ТВК
б)3ТВК
в)4ТВК
г)5ТВК

(34783) 5-05-95, 4-90-57

14

Башҡортостан Республикаһы

Бәләбәй ҡалаһы

«Радиотехника» ЯСЙ

Ғөбәйҙуллин Шамил Ирек улы

452000, Бәләбәй ҡалаһы, Ленин ур., 34-се йорт

32 ТВК

(34786) 4-04-04

15

Башҡортостан Республиаһы

а)Өфө ҡалаһы

б)Стәрлетамаҡ ҡалаһы

в)Октябрьский ҡалаһы

г)Дүртөйлө ҡалаһы

ғ)Шишмә ҡ.т.ҡ.

«Башинформсвязь» ААЙ

Ғайсин Салауат Мөхтәр улы

Өфө ҡалаһы, Ленин ур., 32/1

а) 9ТВК
б)9ТВК
в)9ТВК
г)8 ТВК
д)9ТВК

8 (347) 276-76-82, ф.: 276-64-82

16

Башҡортостан Республикаһы

Белорет ҡалаһы

  «RELAX» ЯСЙ

Анищенко Марина Юрьевна

453500, Белорет ҡалаһы, Карл Маркс ур., 81 2-се оф.

7 ТВК

(34792) 5-14-08

17

Башҡортостан Республикаһы

Күмертау ҡалаһы

«Телекомпания Фиалка» ЯСЙ

Чумаков Михаил Яковлевич

453300, Күмертау ҡалаһы, Карл Маркс ур., 29

СК-4

(34761) 4-42-73

 

18

Башҡортостан Республикаһы

Нефтекама ҡалаһы

 «ТВ- Маяк» ЯСЙ

Дәүләтшин Борис Адвевич

452685, Нефтекама ҡалаһы, Социалистик ур.,56 В

10 ТВК

(34783) 9-80-02, 5-05-95

19

Башҡортостан Республикаһы

Октябрьский ҡалаһы

 «Крокус»  ЯСЙ

Ҡадиров Илдар Дамир улы

452613, Октябрьский ҡалаһы, 34

10 ТВК

(34767) 4-69-91

20

Башҡортостан Республикаһы

Салауат ҡалаһы

«Телерадиосервис» ЯСЙ

Дударев Олег Алексеевич

453264, Салауат ҡалаһы, Октябрь ур., 26-сы йорт

3 ТВК

(3476) 32-77-97, 32-50-32

21

Башҡортостан Республикаһы

Семилетка ауылы

«Служба кабельного  телевидения» ЯСЙ

Яҡупов Илдар Фәһим улы

452320, Дүртөйлө ҡалаһы. Матросов ур., 17-се йорт

37 ТВК

(34787) 3-40-91, 3-68-10

22

Башҡортостан Республикаһы

Сибай ҡалаһы

«Информационные коммуникации»  ЯСЙ

Рәжәпова Ғәлиә Исҡаҡ ҡыҙы

453830, Сибай ҡалаһы, К.Цеткин ур., 2-се йорт

8 ТВК

(34775) 3-44-33

23

Башҡортостан Республикаһы

Стәрлетамаҡ ҡалаһы

«Городская вещ. студия «Сателлит ТВ» ЯСЙ

Мандрюк Александр Иванович

453120, Стәрлетамаҡ ҡалаһы, Октябрь пр., 59

СК-12

(3473) 22-79-00

24

Башҡортостан Республикаһы

Собханғол ауылы

«Антенна» ЯСЙ

Мөхәмәҙиев Ирек Наил улы

452774, Туймазы районы, Собханғол ауылы

3 ТВК

(34782) 5-06-84

25

Башҡортостан Республикаһы

Шишмә ҡасабаһы

«Бытсервис» ЯСЙ

Мусин Ф.М.

452170, Шишмә ҡасабаһы, Киров ур., 7се йорт

8 ТВК

(34797) 2-09-32

26

Башҡортостан Республикаһы

Мәләүез ҡалаһы

«Сатурн» ЯСЙ

Кормаков Г.Н.

453850, Мәләүез ҡалаһы. Ҡаран ур., 13-сө йорт

1 ТВК

(34764) 3-12-74, 3-42-99

27

Башҡортостан Республикаһы

Дүртөйлө ҡалаһы

 «Служба кабельного телевидения» ЯСЙ

Яҡупов Илдар Фәһим улы

452320. Дүртөйлө ҡалаһы, Матросов ур., 17-се йорт,

37 ТВК

(347) 3-40-91

28

Башҡортосатн Республикаһы

Учалы ҡалаһы

  «Учалы –Телеком» ЯСЙ

Аманова Зилә Ғәзиз ҡыҙы

Учалы ҡалаһы,Киров ур., 7-се йорт

5 ТВК

(34791) 6-47-37

29

Татарстан Республикаһы

Әлмәт ҡалаһы, Түбәнге Маҡтама ҡасабаһы

 «Алнет» ЯСЙ

Горохов Владислав Викторович

423450,ТР, Әлмәт ҡалаһы, Базовая ур.. 4а йорт

 


 


30

Татарстан Республикаһы

Ҡазан ҡалаһы

 «Телесеть» ЯСЙ

Шәйхетдинов Роман Алексеевич

420006, Ҡазан ҡалаһы, Рәхимов ур.. 8 а/й 73

ТВК 60

(843) 5159900

31

Татарстан Республикаһы

Түбәнге Кама ҡалаһы,

«Компания Телемакс» ЯАЙ

Воробьев М.В.

Химиктар пр., 36-сы йорт

68 ТВК

(8555) 38-08-02

32

Татарстан Республикаһы

Әлмәт ҡалаһы

«Компания кабельного телевидения  «Аль-ТВ» ЯСЙ

Ғөзәйеров М.М.

4233461, Әлмәт ҡалаһы, Төҙөүселәр пр., 53 Б – сө йорт

 4 ТВК

8 (8553) 40-03-19, 41-23-23

33

Татарстан Республикаһы

Алабуға ҡалаһы

 «Волна» ЯСЙ

Рылов Василий Александрович

423603, Алабуға ҡалаһы. Нефтселәр пр., 12-се йорт

СК-30

(85557) 3-05-77

34

Татарстан Республикаһы

Ҡазан ҡалаһы

«Компания Эр-Телеком» ЯАЙ

Воробьев М.В.

420097,Ҡазан ҡалаһы, Зинин ур., 7-се йорт

66 ТВК

(342) 246-22-33

35

Татарстан Республикаһы

Яр Саллы ҡалаһы

«Компания Телемакс» ЯАЙ

Воробьев М.В.

Яр Саллы ҡалаһы, Химиктар пр.. 36-сы йорт

68 ТВК

(8555) 38-08-02

36

Татарстан Республикаһы

Уруссу ҡ.т.ҡ.

ШЭ Кощиенко А,И,

Кощиенко Александр Иванович

423950, Ютазы районы, Уруссу ҡ.т.ҡ., М.Йәлил ур., 9-31

28 ТВК

(85593) 2-65-84

37

Татарстан Республикаһы

а)Ҡазан ҡалаһы

б)Яр Саллы ҡалаһы

в)Түбәнге Кама ҡалаһы

г)Алабуға ҡалаһы

ғ)Менделеевск ҡалаһы

д)Баулы ҡалаһы

е)Әлмәт ҡалаһы

ж)Лениногорск ҡалаһы

«ТРК»  «ТВТ» ААЙ компанияһы

Һиҙиәтуллин Рөстәм Илдар улы

420100, Ҡазан ҡалаһы, Зәкиев ур., 14

а) 65 ТВК
б) СК-38
в) СК-38
г) СК-28
д) СК-28
е) 25 ТВК
ж) 35 ТВК
з) 35 ТВК

(843) 78-91-69, 78-91-89

38

Удмурт Республикаһы

Ижевск ҡалаһы

«Компания ЭР-Телеком» ЯАЙ

Воробьев М.В.

426054, Ижевск ҡалаһы, Еңеү ур., 47

65 ТВК

(342) 246-22-33

39

Свердловск өлкәһе

Үрге Пышма ҡалаһы

«Геркон-ТВ» ЯСЙ

Швецов Вадим Альбертович

624070, Среднеуральск ҡалаһы, Ленин ур., 25-се йорт, 3-сө фатир

50 ТВК

 

(34368) 5-62-34

 

 

40

Свердловск өлкәһе

Үрге Пышма ҡалаһы,

«Видеостудия» ЯСЙ

Анкудинов Владимир Сергеевич

624093,Үрге Пышма ҡалаһы. Ленин ур., 97а йорт, 3-сө фатир

68 ТВК

(34368) 3-80-00

41

Свердловск өлкәһе

Красноуфимск ҡалаһы

«Макс-ТВ» ЯСЙ

Макаров Алексей Алексеевич

623300, Свердловск өлкәһе, Куйбышев ур., 63

СК-21

8 (34794) 5-08-76

42

Свердловск өлкәһе

Красноуфимск ҡалаһы

ШЭ Вечтомов Д.Ю.

Вечтомов Д.Ю.

623300, Красноуфимск ҡалаһы, Урал ур., 38а – се йорт, 1-се фатир

59 ТВК

8 (34394) 5-32-99

43

Төмән өлкәһе

Сургут ҡалаһы

«Югрател» ЯСЙ

Попик Владимир николаевич

628403, ХМАО-Югра, Сургут ҡалаһы, Еңеүҙең 30 йыллығы ур., 32-се йорт

СК-25

(3462) 52-31-11, 50-07-77

44

Силәбе өлкәһе

Ҡыҙыл ауылы

ШЭ Чурсин С.В.

Чурсин Сергей Владимирович

457610, Силәбе өлкәһе, Ҡыҙыл районы, Ҡыҙыл ауылы, Үҙәк т., 2-12

5 ТВК

(3519) 49-65-75

45

Силәбе өлкәһе

Ҡатау- Ивановск ҡалаһы

«УралТелеком» ЯСЙ

Лукин Андрей Михайлович

456110, Ҡатау-Ивановск ҡалаһы, Степан Разин ур., 23

12 ТВК

(35191) 647-86

46

Силәбе өлкәһе

Йөрүҙән ҡалаһы

«Урал-телеком» ЯСЙ

Лукин Андрей Михайлович

456110, Ҡатау-Ивановск ҡалаһы, Степан Разин ур., 23

5 ТВК

(35191) 647-86

47

Силәбе өлкәһе

Ҡыштым ҡалаһы

«Уральские кабельные сети»  ЯСЙ

Долгов Олег Юрьевич

Ҡыштым ҡалаһы, Республика ур., 10 лит.

58 ТВК

(35151) 3-50-09

48

Силәбе өлкәһе

Силәбе ҡалаһы

«Компания ЭР-Телеком» ЯАЙ

Воробьев М.В.

454016, Силәбе ҡалаһы, Кашириндар ур., 54, 1-се оф.

66

ТВК

 

 

342) 246-22-33

49

Силәбе өлкәһе

Силәбе ҡалаһы

«Мультикабельные сети Челябинска»   ЯСЙ

Кондрахин Валерий Эрнестович

454091, Силәбе ҡалаһы, Елькин ур., 32-се йорт

24 ТВК

(342) 246-22-33, 89123286006

50

Силәбе өлкәһе

Трехгорный ҡалаһы

«ТРК ТВС»  МУП

Макаров Николай Васильевич

456080, Трехгорный ҡалаһы, Островский ур.. 50-се йорт

1 ТВК

(351) 91-62-31
 

 

51

Силәбе өлкәһе

Миәс ҡалаһы

«Мультикабельные сети Миасса» ЯАЙ

Касярум Анатолий Анатольевич

456300, Миәс ҡалаһы, Некрасов ур., 50 а – се йорт

41 ТВК

(3513) 57-57-60, 55-80-50

52

Силәбе өлкәһе

Эҫем ҡалаһы

«Сим-ТВ» ЯСЙ

Хоничев Михаил Иванович

456020, Эҫем ҡалаһы, Революция ур., 7

СК-19

(35159) 7-97-55
 

 

53

Силәбе өлкәһе

Магнитогорск ҡалаһы

«Орион СКТ» ЯСЙ

Ишморатова Тамара Борнобаевна

Магнитогорск ҡалаһы, Совет ур., 205/1 - се йорт

СК-16

Тел.(3519) 41-26-22, ф: 41-26-34

54

Коми Республикаһы

Сыктывкар ҡалаһы

«Кабельвидеоэфир» ЯСЙ

Типикин Александр Иванович

167982, Коми Республикаһы, Сыктывкар ҡалаһы. Интернациональ ур., 157-се йорт, 309-сы оф.

37 ТВК

8212) 244387